Zeki Triko Online Satış

Zeki Triko giyim

Zeki triko markası en eski bikini ve iç çamaşırı üretimi yapan Türk markasıdır tabi ki yılların verdiği deneyim ve kendini geliştirince moda yaratan ürünler üretince hanımların en çok tercih ettiği marka haline geldi zeki triko online satışına da başlamış bulunmaktadır zeki trikodan bahsetmemi isterseniz zeki triko kendini şu şekilde tanıtmaktadır; Yarım asrı aşkın süredir modern tarzı, öncü tasarımları ve ödün vermediği kalitesiyle bayanların vazgeçilmezi olan Zeki Triko Tatiana Mityushina ile tanıttığı 2012 yaz koleksiyonu ile çok renkli ve eğlenceli bir yaza geçiş sağlıyor. Teknoloji ve sanatın iç içe geçtiği bu yaz koleksiyonunda bu sezon, doğayı ve vücudu koruyor. Her zevke ve beden tipine hitap eden Zeki Triko 2012 yaz kolesezonu için çok özel tasarımlar sunuyor. Uzun ve soğuk geçen bir kışın arkasından bu kadar sıcak renkler, eğlenceli, özellikli ve ışıltılı tasarımlar insanların içini yansıtıyor organik kumaşlara, natürel dokulara ağırlık veriliyor. Vücudu şekillendirip silüeti daha ince gösteren kumaşlar, sürrealist desenler ve neon renklerle birleşiyor.

Botanik ve egzotik çiçek. desenlerinde; sarı, turuncu, kırmızı ve koral tonlar birer tabloya dönüşerek mayoda sanatı çağrıştırıyor. Yazın en öne çıkan trendi neon ve şeker tonları, modellerdeki pastel tonları bile kırarak plajlarda renklerin dünyasına yolculuğa çıkarıyor. Daha minimal bir hava için oluşturulan çizgili ve geometrik desenli modeller ise şehirli kadının tatil profili için biçilmiş kaftan. Derin göğüs, bel ve sırt dekolteli modellerle kombinlenen ve kısa ya da uzun tercih edebileceğiniz transparan veya yarı mat elbiseler, plajda davet şıklığı yaratıyor. Artık mayolar daha iddialı, seksi ve dikkat çekici. Koleksiyonda derin göğüs, sırt ve bel dekolteli mayolar sıkça karşınıza çıkacak. Mayoda devrim yaratan aksesuarlara her yaz yenisini ekleyen Zeki Triko online bu sene de metalik detaylar, püsküller ve denizin ışıltısına rakip olacak Swarovski taşlarla plajlarda son noktayı koyuyor.

Yıllardır plaj modasına yön veren Zeki Triko bu yıl en büyük yenilik olarak Zeki annelerine küçük kızları ile aynı bikini ve mayoyu giyme fırsatı sunuyor. Annelerine hayran kızlar, çizgi karakterli ürünlerin dışında plajda anneleri ile aynı ürünü giymenin keyfini yaşayacaklar. 1-10 yaşları arası küçük Zeki kızları için hazırlanan özel koleksiyonda dikkati çeken en önemli ayrıntı tıpkı anneleri gibi swarovski, püskül ve özel baskı aksesuarların burada da kullanılmış olması. Zeki triko kendini çok güzel bir şekilde anlatmış artı olarak ben sizlere yazımın sonunda zeki triko online satış resimlerini paylaşıyorum ben çok beğendim umarım sizlerde beğenirsiniz…

no images were found

Admin

Merhaba, Tesettür sitemizde tesettür giyim markaları, şal, pardesüler, etekler ve tesettür modelleri konularında modayı takip edebilirsiniz.