Zara Giyim

zara-giyim

Yabancı giyim firmalarından biri olan zara giyim markasını bugün biraz araştırma fırsatım oldu sizlerle bu bilgileri paylaşmak istedim zara markası sadece zara bayan giyim üzerine üretim yapıp satan bir marka değil bayan giyim aksesuar çanta ayakkabıların yanı sıra erkekler ve çocuklar içinde aynı saydığım kategorilerde üretim ve satış yapan kaliteli bir marka ama satış yaptığı kıyafetler ve kombinler biraz sıra dışı diye bilirim konsept Türkiye için fazla tuhaf tabi ki bu benim kendi fikrim bazı kişilere de normal gelebilir ama çoğunluk aynı fikirde olduğunu düşünüyorum ne zaman alış veriş mağazalarını gezsem zara giyim mağazaları tek tük insanlar görüyorum ya da hiç kimse olmuyor yani dediğim gibi konsept değişik olduğu için çok fazla Türk hanımlarımız tarafından tutulan ve beğenilen marka değil.

Zaten Türkiye’ye sadece bayilik vermiş bir marka çok fazla Türkiye pazarına yatırım yapan bu pazarda pay almaya çalışan bir giyim markası değil. Zara giyim mağazalarının bulunduğu iller bildiğim ve araştırdığım kadarıyla bir çok ilimizde satış mağazası yok büyük şehirlerde ve bir kaç tane turistik şehirlerimizde var. Zara giyim mağazalarından alışveriş yapmak istiyor iseniz şunu belirteyim markaya ait Türkiye’ye özel bir satış sitesi yok ama bazı çoklu alışveriş siteleri zara giyim modellerinin satışlarını yapıyorlar. Yazımın sonunda sizler için seçtiğim zara giyim resimlerini paylaşıyorum umarım beğenirsiniz…

Admin

Merhaba, Tesettür sitemizde tesettür giyim markaları, şal, pardesüler, etekler ve tesettür modelleri konularında modayı takip edebilirsiniz.