Yazlık Tesettür Giyim

yazlik-tesettur-giyim

Yaz ayları tesettürlü hanımlarımızı en çok bunaltan en zorlayan aylardan birisi diye bilirim tesettürlü giyimi seçmiş dini vecibelerini yerine getirmek isteyen hanımlarımız sıcak günlerde dışarı çıkmak zorunda kaldıkları zaman inançları gereği kapalı giyinmelidir ama yazın o kavurucu sıcağıyla baş etmeleri onlar için zor oluyor inanıyorum ki Allah (c.c.) onlar için kolaylık sağlıyordur belki de yazın sıcağından terleyip açık giyinen hanımlarımızdan daha az sıcaklayıp daha az terletiyordur. Üretici firmalar markalar tesettürlü giyim üretimi yapan markalar yazlık tesettür giyim için koleksiyonlar oluşturmuşlar. Tesettürlü hanımlarımızı düşünüp terletmeyecek pamuklu kumaşlardan ince ve dinimize uygun modellerde tesettür giyim kıyafetleri ve aksesuarları üretimi yapmışlar.

Etekler tesettürlü hanımları yaz aylarında en rahat ettikleri sadese tesettürlü hanımlarımızın değil tüm hanımların uzun ve ince kumaşlardan yapılan etekler yaz aylarında hem rahat hem de serin tutması nedeniyle tercih sebebi oluyor. Tesettür giyimi seçen hanımlarımızı sanırım zorlayan kıyafetlerden biri üst giyim çünkü tesettür giyime uygun uzun şeyler giyilmelidir bunun içinde serin tutan ince kumaşlardan üretilen ve tesettür giyime uygun olan tunik ferace ve yazlık pardesüleri tercih edebilirsiniz. Yazlık tesettür giyim modelleri ve fiyatları yeni sezon katoloğ ürünleri satışa kısa süre önce sunuldu hanımlar ben kataloğları inceledim gerçekten bazı markalara ait modeller tam yazlık sizi rahatsız etmeyecek hem de tesettür giyime uygun kıyafet modelleri üretimi yapmışlar. Yazımın sonunda bu beğendiğim yazlık tesettür giyim resimlerini paylaştım umarım sizlerde beğenirsiniz…

Admin

Merhaba, Tesettür sitemizde tesettür giyim markaları, şal, pardesüler, etekler ve tesettür modelleri konularında modayı takip edebilirsiniz.