Uzun Etek Modelleri

uzun -etek-modelleri

Hanımların vazgeçemeyeceği kıyafetlerden biri olan uzun etek modelleri hem hanımlarımızı zarif hemde uzun boylu göstermesi nedeniyle her sezon giyilen bir kıyafettir. Kapalı ve açık hanımlarımızın rahatlıkla giydiği uzun etek modelleri özellikle yaz ayların serin tutması nedeniyle çok tercih edilir. Her bayan giyim markasının ürettiği bu güzel modellerle hanımlarımızın dolaplarında bir çok çeşidi ve rengi bulunduğunu düşünüyorum zira benim öyle boşuna dememiş atalarımız kişi kendinden bilir işi diye bir bildikleri varmış demek ki özellikle elciwaikiki ve defacto markaları bu konuda bir birleriyle 2013 uzun etek modelleri kategorisinde yarış halindeler. Birçok çeşidi ve modeli olan uzun etek modelleri her hanımın istediği ihtiyacını giderecek bollukta üretim yapan markalar bizlerin tüm isteklerimizi karşılamaktadır.

Yeni sezonla birlikte önümüzdeki ilkbahar yaz aylarında hanımlarımızın üzerinde daha çok göreceğimiz uzun etek modelleri şimdiden üreticiler tarafından çeşitlendirilmeye başlamıştır. Dediğim gibi bir çok marka olduğu için uzun etek modelleri üreten fiyatları da değişim göstermekte uzun etek modelleri ve fiyatı ortalama her markada 30 tl den başlamaktadır. İlkbahar yaz sezonunda hanımları cıvıl cıvıl rengarenk uzun etek modelleriyle göreceğimize benziyor çünkü yeni sezonda uzun etekleri moda olacak hanımlar benden söylemesi. Yazımın sonunda bir birinden şık güzel uzun etek resimlerini özenle sizler için seçerek paylaştım ben çok beğendim umarım sizlerde beğenirsiniz…

Admin

Merhaba, Tesettür sitemizde tesettür giyim markaları, şal, pardesüler, etekler ve tesettür modelleri konularında modayı takip edebilirsiniz.

  • batuhan dalıkıran

    eteğin fiyatı nedir ?

  • batuhan dalıkıran

    1 numaradaki ?