Tesettürlü Gelin Başı

tesetturlu-gelin-basi-tasli

Tesettürlü gelin başı birbirinden farklı çeşitleri ile tesettürlü gelinlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor çeşitleri çok fazla olduğundan hazır olarak ta satılanı var özel yapımda var bayanların bu konuda seçimleri gelinliklerin tasarımına uyum içersinde olacak şekilde tasarlanır veya hazır alınır. Tesettürlü gelinlerin gelin başı yapımı kuaförler tarafından yapılarak çok emek harcanan bir durumdu eskilerde hazır olarak satılmayan gelin başları kuaförlerin el emeği ile yapılarak gelinlerin gelinliklerine uygun modelleri tasarlamaları gelinler için bulunmaz bir beceri ama son yıllarda teknolojinin ilerlemesi ile birlikte gelin başları hazır olarak ta satılmaya başladı. Gelinlerimizin bu durumdan en iyi şekilde yararlanması için tasarımcıların farklı modellerde farklı şekillerde ürettikleri gelin başları birbirinden güzel modelleri ile bayanların ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Tesettürlü gelinlerin bu konuda seçim olanakları gün geçtikçe fazlalaşıyor bayanlarımızın her zaman kendine uygun modelleri seçerek ellerinden gelen tasarımları bir arada bulundurması gerekir gelin adaylarmıızın aldıkları gelinlik modellerinden sonra gelin başı arayışına girmelerine neden oldu hazır gelin başları taşlı ve dantelli olarak çok çeşitli olarak gelinlerin beğenisine sunuluyor. Tesettürlü gelinlern seçimleri bu konuda çok farklı ve şık tasarımların bir arada buluşması ile birlikte en ideal seçeneklerden olmaya devam ediyor. Tesettürlü gelinlerin gelin başı alırken en çok dikkat etmeleri gereken konu gelinlik modellerine uygun bir şekilde kombine oluşturacak gelin başlarından aramaları ve ona uygun gelin baş almaları gerekir.

Yeni sezon gelin başları birbirinden harika modelleri ile tesettürlü gelinlerin beğenisine sunulmaya devam ediyor. Bayanlarımızın bu konudaki seçenekleri birbirinden farklı tasarımların bir arada buluşması ile birlikte oluyor. Gelin başlarının çeşitleri gün geçtikçe artıyor ve bu konuda seçenek olanakları fazla olduğundan gelin adaylarının seçimlerini zorlaştırıyor. Şimdi alttaki resimlerde gelin başlarını inceleyerek yorumlar yapabilirsiniz.

Admin

Merhaba, Tesettür sitemizde tesettür giyim markaları, şal, pardesüler, etekler ve tesettür modelleri konularında modayı takip edebilirsiniz.