Tekbir Giyim Abiye

tekbir-giyim-abiye-modelleri7

Bu gün hava çok güzel ve hafta sonu bayanların her zaman kendilerine alışveriş için çok güzel bir gün tesettürlü bayanların her zaman kendilerine uygun modeller seçerek bayanların her zaman kendilerine uygun modellerden biri olarak bayanların her zaman kendilerini şık göstermek amacı ile bayanların her zaman ilgisini çeker tesettürlü bayanların abiye bir bakıma birbirinden farklı tasarımlara ev sahipliği yapar tesettürlü bayanların en çok beğendiği ve bu konuda  bayanların her zaman kendilerine uygun modeller olarak seçtikleri modelleri birbirinden farklı tasarımların bir arada topladığı tekbir giyim tesettürlü bayanların öncüsü olmaya devam ediyor. Şimdi biraz Tekbir giyimi tanıyalım;

1982 yılında tesettür giyim imalatına başlayan Tekbir, 1990 yılında Tekbir A.Ş.’ni kurmuştur. Türkiye genelinde ve Avrupa ülkelerinde bayi ve satış noktaları oluşturarak ürünlerini tüm dünyaya tanıtan ve pazarlayan Tekbir A.Ş. Osmanbey’de “ D8 ” markası ile kurulan Karaduman Giyim LTD.ŞTİ. ve Fatih Giyim LTD.ŞTİ. bir şirketler grubudur.Tekbir A.Ş. 2006 yılında İstanbul Mahmutbey’deki 5.500 metrekare alan üzerine kurulu ve toplam 17 500 metrekare kapalı alanı olan yeni üretim fabrikasını, fabrika satış mağazasını ve toptan showromunu hizmete açmıştır. Teknolojiye ağırlık vererek bütün makinelerini yenilemiştir. Bilgisayarlı makineleriyle daha kaliteli ve hızlı üretimle birlikte imalat kapasitesini ve istihdamı artırmıştır.Türkiye’deki büyük şehirlerden başlayarak mağazalar zinciri oluşturan, mağaza açmadığı illere bayilik vererek her noktaya ulaşmaya çalışan Tekbir dünya medyasının odağı haline gelmektedir. Beş kıtaya ihracat yaparak tesettürü dünyaya tanıtmaktadır.

Tekbir giyim abiye fiyatları birbirinden farklı tasarımları ile tesettürlü bayanların ilgi odağı olmaya devam ediyor bayanların her zaman ilgisini ve beğenisini toplamayı başaran tekbir giyim kalite anlayışı ile her zaman ön planda tesettürlü bayanların abiye modelleri konusunda tek geçeceğim marka tekbir markasıdır.

Admin

Merhaba, Tesettür sitemizde tesettür giyim markaları, şal, pardesüler, etekler ve tesettür modelleri konularında modayı takip edebilirsiniz.