Şık giyinmenin püf noktaları formüller

guzel-giyinmek

Bayanların en büyük dertlerinden bir tanesidir şık giyinme formülü nasıl şık olunur nasıl şık giyinilir giyinilirken nelere dikkat etmek gerekir güzel olabilmek için.Hangi kıyafet en güzel şekilde kullanılır yada nasıl bir kombin yapmak lazım ki güzel olalım.Çok güzel olmak istiyorum güzel olsam her kes bana baksa düşüncesi hiç gitmemiştir.Ancak çıkıp da bir bayan bunu henüz itiraf edememiştir.En çok itirafa yaklaşan bayanlardan bazıları ben güzel olmak istiyorum ama kendim için demiştir.Nasıl bir piskopatlıksa bu artık insan nasıl kendi için güzel oluyorsa neyse geçelim bunları da benim size önerilerimi okuyalım.

Öncelikle arkadaşlar giyim denilince bir duracaksınız nasıl şık giyinilir sorusunu sorduğunuzda bunun en büyük cevaplarından biri saçınızın rengidir.Saçınızın rengi giyeceğiniz kıyafete doğrudan etki eder.Bu yüzden saçınıza çok dikkat etmelisiniz.Bazı bayanlar öyle abzürt bir saç rengine boyatıyorlar ki saçlarını e tamam boyattın şimdi ne yapacaksın denilince şaşırıp kalıyorlar.Öncelikle çok dikkat etmelisiniz bu konuya.

Sarışın bayanlar: Açık mavi, mavimsi griler ve lila renklerini tercih ederek kıyafetlerinin içinde daha güzel görünebilirler.

Kızıl saçlı bayanlar: Genelde yeşil tonları, saman sarısı, ve kavun içi kayısı tonları çok işlerine yarayacaktır.

Siyah saçlı bayanlar: Pembe tonları olabilir mavi tonları olabilir.Yani siyah saç olduğu için hemen hemen hepsi normaldir.

Buraya kadar saçlarınızdan bahsettik bundan sonrasında ise önemli olan teninizin rengi buda çok önemli bir konu şık giyinme konusunda ona çok dikkat etmelisiniz.Yine nerede hangi kıyafeti giyeceğinizi bilirseniz bir problem yaşamazsınız.Mesela iş yerinde güzle kot pantolon ve üstüne güzel gömlek kombinleri ile çok şık görünmeyi başarabilirsiniz.

En önemli ve son konumuz parfüm.Parfümünüz kesinlikle giydiğiniz kıyafet ve gideceğiniz ortama ayak uydurmalı.Bazı arkadaşlarımız hep aynı parfümü kullanır mesela o olmaz.Spor giyiniyorsanız spor kıyafetlerle alakalı bir kokunuz olacak yani meyvemsi bir koku.Ciddi iş kadını gibi giyiniyorsanız da sert keskin ama hoş bir kokunuz olmalı hadi bakalım benden şimdilik bu kadar zaten hayatın sırlarını verdim size daha ne yapayım.Bu dediklerimi uygularsanız çok güzel görünürsünüz herkes de size özenir.

Admin

Merhaba, Tesettür sitemizde tesettür giyim markaları, şal, pardesüler, etekler ve tesettür modelleri konularında modayı takip edebilirsiniz.