Seden Tesettür Giyim Modelleri

seden tesettur giyim

Tesettürlü bayanların moda anlayışı şıklığa dayalı olduğu için tesettürlü bayanların son yıllarda oluşturdukları kombineler gözle görülür bir güzellik yaratıyor bayanların her zaman şık ve güzel olmalı için günde 2 3 saat kendilerine vakit ayırıyorlar elbise seçimi o onla olurmu bu bunla olurmu derken çeşitli kombinler yaratıyorlar tabi stillerini oluşturarak şimdi tesettürlü bayanların çok tuttuğu marka Seden Tesettürlü giyim modellerinden bahsedelim seden markası 1996 yılında kurulmuş ve sadece triko örnekleri dikerek pazara girmişlerdir tesettürlü bayanların yoğun ilgisi sonucu 2003 yılında bayan giyim konusunda tasarımlar yaparak güzel ve şık ürünler çıkarmış ve tesettürlü bayanların tekrar ilgisini çekmeyi başarmıştır. Kaliteden ödün vermeden çalışan seden giyim her bayanın ihtiyaçları doğrultusunda düzgün ve düzenli olarak ürettiği ürünlerin pazarda tam puan almasıyla gün geçtikçe üretimini hızlandırmıştır.

1996 yılında triko ismiyle pazara girdiler ürün yelpazesi genişlediğinden 2006 yılında seden markasına geçerek kendi markasını baştan yaratmıştır. ve 2006 yılından itibaren tesettürlü bayanların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yenilikçi anlayışı ile birlikte tüketicilerinden tam puan almayı başarmıştır. Firma tasarımcılarını dünya moda merkezlerine göndererek trendleri takip edip Türk kültürünün değerleri ile harmanlayarak tasarlayıp koleksiyonuna ekledi. Yurt içi ve yurt dışındaki fuarlarda defileler düzenleyerek ortaya çıkan özel Seden koleksiyonlarını müşterilerine tanıtarak beğeni topladı. İstanbul ve Konya da olmak üzere iki tane fabrikası ile 150.000 triko, 200.000 örme-penye, 50.000 dokuma konfeksiyon üretimini gerçekleştiriyor. Bu büyük başarıları kaliteye ve hizmete önem vermesi ve seçtiği koleksiyonların harika olmasından kaynaklanıyor.

2013 Seden tesettür giyim modelleri çok harika birbirinden farklı tasarımlarla yine adından bahsettirecek ve hızla büyümeye devam eden seden markası müşterilerini her zaman ön planda tutmuştur. Tesettürlü bayanların her zaman ilgi odağı olmaya devam edecek seden kuruluşuna başarılar diliyorum.

Admin

Merhaba, Tesettür sitemizde tesettür giyim markaları, şal, pardesüler, etekler ve tesettür modelleri konularında modayı takip edebilirsiniz.

  • BİLSEN TAŞĞIN

    Bizler ALLAH’IN emrine uyup tesettürü farz bilen bilen bayanlar olarak uygun dış kıyafet bulamıyoruz.firmalar ve mağazalar tesettürü değilde süslenmeye yöneltmeye başladılar. isteklerimizi dile getirdiğimizde bize talebin bu yönde olduğunu söylüyorlar.bizde tesettürü sağlayacak dış kıyafet talep ediyoruz.ALLAH rızası için taleplerimizi duyun tesettürü sağlayacak dış kıyafet üretin.yoksa bu toplumun bozulmasından ALLAH katında sızde sorumlu olursunuz.Bazıları tesettürü sağlayacak dış kıyafet bulamadığı için bazılarıda nefsine hoş geldiği için sizin ürettiğiniz kıyafetleri alıyorlar.Bu ALLAH katında sizin üzerinize vebaldir.