Seden 2014 Tesettür Kıyafet Modelleri

seden 2014 tesettur kiyafetleri (1)

Seden triko 1996 yılında tekstil sektörüne adım atarak triko örme alanında işe başladı. 2003 yılında ise artık triko örme dışında bayan giyim alanına da yönelerek bayanlarımıza farklı çeşitte kıyafet sunmaya başlamıştır. Daha sonra Seden giyim olarak yoluna devam eden markanın hem açık hem de kapalı bayanlarımız için birbirinden şık kıyafet üretimleri bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışındaki bir çok fuarlar sayesinde adından söz ettirmeye devam den Seden, 2014 tesettür kıyafetlerinin de oldukça başarılı olduğunu görmekteyiz.

Seden 2014 tesettür kıyafetleri arasında şık elbiseler, tunikler, pardesüler, gömlekler gibi daha nice güzel tesettür kıyafetleri bulunmaktadır. Genel müdürlülüğü Konya’da olan markanın showroomları Osmanbey İstanbul’da bulunmaktadır. Konya, Denizli, Kayseri Sivas’ta da mağazaları vardır. Bunun dışında internet sitelerinde de Seden markasının 2014 tesettür kıyafetlerinin satıldığını görebilirsiniz. Fiyatları konusunda net bilgimiz yoktur. Ama uygun olduğunu düşünüyoruz. Siz de Seden 2014 tesettür kıyafetlerini merak ediyorsanız resimlerin üzerine tıklayarak tek tek bakabilirsiniz. Oldukça kaliteli ve şık olduğunu düşündüğümüz Seden 2014 tesettür kıyafetleri her bedene de uygundur. Üretimde satış ve satış sonrası süreçte müşteri memnuniyetini sağlamaya da amaçlamışlardır. İşte Seden 2014 tesettür kıyafetleri şu şekildedir:

Esra

Tesettür giyim adına her türlü kıyafeti bulacağınız, bununla beraber güzellik, düğün hazırlıkları ve dekorasyon adına her türlü konuyu sizler için paylaşan editörüm. İstek ve sorularınızı bizlerle yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.