Seçil Giyim

secil-giyim

Seçil bayan giyim markasını hanımlar yeni sezon kreasyonunu yeni inceleme fırsatım oldu daha önce duymuştum kalitesini ve ürünlerinin moda yaratan modellerden olduğunu dediğim gibi yeni inceleme fırsatı buldum aslında çok eski ve öncü bayan giyim markalarından biri olan seçil giyim markası eski ama kendini ürünlerini sürekli yenileyen modayı takip eden bazı ürünleri gerçekten moda yaratan modellerden oluşuyor seçil giyim markasını size seçil giyimin kendi sözleriyle tanıtıyım hanımlar; Tarzını ortaya koyan, iyi giyinmekten hoşlanan ve modayı takip eden; güçlü bir kadın silueti olan Seçil Giyim 1981 yılında Faik Güngör tarafından kurulmuştur. Ankara demirtepede 9 personeliyle ilk olarak etek ve pantolon üzerine üretime başlamıştır.

2000 yılında Ankara balgata geçen Seçil Giyim merkez binası marka portföyünde Seçil Giyim markasının yanı sıra Gala-xi, İlmio ve Junker seçil bayan giyim markaları da yer almaktadır.2004 yılından itibaren Junker markası ile 28 mağazada Ukrayna’da faaliyet göstermektedir. 2006 yılında büyük bedende marka olan Gala-xi firması ile ortaklık kurmuş, 2008 yılında da İlmio markası ile gece kıyafeti üretimine başlamıştır. 2013 yılından itibaren İlmio consept mağaza zincirlerini oluşturmayı planlamaktadır. Özgün tasarımlarıyla modern kadının yaşam tarzına ilham veren, sezonun modasını ve dünya trendlerini içeren yaklaşık 600 parçalık koleksiyonu bulunmaktadır. Her sezon takipçilerine oldukça geniş bir yelpazede şıklığı, zarafeti ve güncel moda anlayışını taşımak isteyen pek çok kombin alternatifi sunmaktadır.

Seçil Giyim yurt içinde 300 adet satış noktası ile müşterilerine ulaşırken yurt dışında Avrupa ülkeleri ve Ortadoğu’ yu kapsayan geniş bir coğrafya üzerine ihracat yaparak dış piyasada yerini almaktadır. 2010 yılında, gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve ulaşılabilirliğini arttırmak amacıyla e-ticarete başlamıştır. Tekstil sektöründeki 31 yıllık deneyimi ve hedefleriyle Seçil Giyim, uluslar arası standartların üzerindeki kalite standartlarıyla çıktığı yolda yıllık 500.000 parçalık üretim kapasitesiyle kısa zamanda Türkiye’nin önde gelen giyim firmaları arasında yerini almış ve Türk tekstil modasına yön veren en önemli temsilcisi konumuna gelmiştir. Şu anda 12 satış mağazası ile hizmet veren firma 5 yıl içerisinde bu sayıyı 40 mağazaya çıkarmayı hedeflemektedir. Seçil giyim markası kendini çok güzel tanımlamış bende sizlere seçil giyim resimlerini yazımın sonunda paylaştım umarım beğenirsiniz…

Admin

Merhaba, Tesettür sitemizde tesettür giyim markaları, şal, pardesüler, etekler ve tesettür modelleri konularında modayı takip edebilirsiniz.