Pratik Saç Topuzu Nasıl Yapılır?

pratik saç topuzu

Dış görünüm deyince kıyafetlerden sonra saçta oldukça önemlidir. Hem bayanlar için hem de erkekler için saç şekilleri oldukça önemlidir. Çünkü saçlar yer geldiğinde sizi oldukça muhteşem görünmenize yardımcı olacağı gibi kötü bir imaj da bırakabilir. Bundan dolayı özellikle bayanlarımız hem kolay hem de güzel görünmelerini sağlayacak pratik saç modellerine ihtiyaç duyalar. İşte bizlerde sizin için kısa bir araştırma ile pratik saç topuzu nasıl yapılır bunu ele aldık. Bu saç topuzunu ister iş hayatınızda, ister alışverişte, isterseniz de günlük gezmelere giderken rahatlıkla yapacaksınız. Tabi öncelikle saçlarınızın uzun olması gerekir. Kısa saçlarda ve orta saç modellerinde bu topuzu yapmanız mümkün değil.

Pratik saç topuzu için öncelikle saçınızı alttan bağlayınız. Daha sonra tokanın üst kısmından ikiye ayırınız. Ayırdığınız kısımdan saçın altta kalan kısmın tamamını geçirin. Saçın geçirilen kısmını dolayın ve tekrar saçın ayrılan kısmına sokunuz. İşte hepsi bu kadar resimlerden de çok rahat nasıl yapıldığını anlayacaksınız. İsteğe göre saç aksesuarları ile de kullanabilir ve özel günler için saçınızı hazır hale getirebilirsiniz. İşte pratik saç topuzu model,i şöyledir:

Esra

Tesettür giyim adına her türlü kıyafeti bulacağınız, bununla beraber güzellik, düğün hazırlıkları ve dekorasyon adına her türlü konuyu sizler için paylaşan editörüm. İstek ve sorularınızı bizlerle yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.