Karaca Giyim

karaca giyim kıs modelleri

Karaca giyim diğer bilinen adıyla çift geyik karaca giyim markası hem erkek hem de bayanlar için kıyafet üreten markalardan biridir ayrıca yurt dışına da satışları olan Türk üreticileri iş adamlarını çok güzel temsil eden nadir markalardan biri koleksiyonları özellikle iş kadını ve iş adamı tarzında kıyafet üreten karaca giyim kendini bu konuda geliştirmiş ve kanıtlamış olan en kaliteli markadır. Çift geyik karaca giyim hakkında daha fazla şeyi şu şekilde anlatıyım size hatta ben anlatmayayım çift geyik karaca giyim markasının kendi sözleriyle tanıtıyım; Çift Geyik Karaca, 1917 yılında Bandırma’da kurulduktan sonra 1949 yılında Karaca Örme Sanayi olarak İstanbul’da üretime başlar ve 1961 yılında yurt dışına ihraç edilen ilk Türk Tekstil markası olarak tarihe adını yazdırır. 1965’li yıllara gelindiğinde Karaca 5 kıta da 36 ülkeye ihracat yapan ve marka bilinirliği en yüksek şirketlerden biri olmuştur. 1998 yılında Tekfen Holding bünyesine katılan Karaca, 2005 yılında Narin Group ailesine katılır ve markalaşma yolunda yeniden atağa kalkar.

Çift Geyik Karaca, 1993 yılından bugüne %100 Türk sermayesiyle triko üreten ve 1998’den beri Avrupa ve Ortadoğu’da birçok ülkeye ihracat yapan Narin Group bünyesinde çok kısa zamanda tekrar büyümeye başlamıştır. Bu yıl sonuna kadar mağaza sayısını 50’ye yükselten Karaca, kuruluşunun 100. yılı olan 2017’de toplam mağaza sayısını 100’e çıkarmayı hedeflemektedir. Karaca, kendine duyduğu saygının temeli olan insanı ön planda tutarak en yüksek kaliteyi en güvenilir şekilde müşterisine sunmak için çalışıyor. Karaca için kaliteli ürünü, kusursuz hizmetle sunuyor olmak, bir imza ve bir marka kimliği. Klasikten uzaklaşmadan yenilikleri takip eden ama bunu yaparken de insanların kendi tarzını oluşturmasına izin veren, özgürlükçü ve köklü yapısıyla Karaca, dünya standartlarında bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Bugün Çift Geyik Karaca, yıllık 300 bin adet üretim kapasitesi, ürünlerinde kullandığı %100 yün İtalyan ipliğiyle moda tutkunlarının ihtiyaçlarını en yüksek kalitede cevap veriyor olmanın gururunu taşıyor. Kendini daha güzel anlatamazdı ben sizlere yazımın sonunda karaca giyim markasından beğenerek özenle seçtiğim çift geyik karaca giyim resimlerini paylaşıyorum umarım sizlerde beğenirsiniz…

Admin

Merhaba, Tesettür sitemizde tesettür giyim markaları, şal, pardesüler, etekler ve tesettür modelleri konularında modayı takip edebilirsiniz.