Kapalı Giyim Modelleri

kapali-giyim-modelleri

Kapalı giyim sektörü gün geçtikçe genişlemekte ve artık bu sektör için ciddi yatırımlar yapılmaktadır bir çok yeni kapalı giyim modelleri satan mağazalar ve üretim yapan markalar açılmıştır ayrıca bildiğimiz iyi kaliteli markaların bir çoğuda kapalı giyim üretmeye başlamıştır. Biraz geç olsa da artık üretici firmalar Türkiye’nin yüzde olarak çoğunluğunun kapalı giyinen hanımlar olduğunun farkına varmış gibi gözüküyor. Bu yeni sezonla birlikte 2013 kapalı giyim modellerinde yeni tasarımlar yapan firmalar gerçekten işini iyi yapıyorlar fakat o bir kaç bilindik kapalı giyim markaları dışında sırf farklılık adına üretim yapıp ama kapalı giyim modelleriyle alakası olmayan üretimlerini mağazalara yerleştiriyorlar hanımlar kapalı giyim mağazalarında kapalı giyim modeli diya satılan her modeli almayın derim.

Sizlere bilindik ve gerçekten İslami şartlara uygun kapalı kıyafet üreten ve her mağazasından rahatlıkla alış veriş yapabileceğiniz bir kaç firmayı söyleyeyim tekbir giyim tereddütsüz ilk akla gelen markadır alvina kapalı giyim almira kapalı giyim kayra kapalı giyim markaları hem kalite hemde dediğim gibi İslami şartlara uygun kıyafet satan ve üreten markalardır. Kapalı giyim modelleri ve fiyatı ise bu saydığım markalara göre değişmektedir ama aralık olarak gömlekler 30 tl den etekler 40 tl den başlayan fiyatlar gibi değişmektedir. Yazımın sonunda bu markaların en güzel ve en şık kapalı giyime uygun resimlerini paylaştım umarım beğenirsiniz…

Admin

Merhaba, Tesettür sitemizde tesettür giyim markaları, şal, pardesüler, etekler ve tesettür modelleri konularında modayı takip edebilirsiniz.

  • yusuf

    beyendiyim elbiseyi nasıl alabilirim

  • yusuf

    bu elbiseyi almak istiyorum

  • barış ince

    FİYATLARINI FALAN NASIL ÖGRENE BİLİRİRİZ BU ELBİSENİN RENK ÇEŞİDİ BEDENLERİ MEVCUTMU LÜTFEN CEVAP YAZARSANIZZ