Armine Giyim Sezon Sonu İndirimli Tesettür Kıyafetleri

armine sezon sonu indirimli tesettur kiyafetleri (10)

Mağazalar ve markalar yavaş yavaş sezonu kapatmaya başladı. Malum sezon kapatılmasında da ürünlerin satılması amacıyla birçok marka indirime girmektedir. Sezon sonu indirim kervanına Armine giyimde katılmıştır. Armine giyim bilindiği üzere tesettür kıyafet satan markadır. Oldukça başarılı tesettür kıyafetleri tasarlayan Armine’nin bu indirim sezonunu kaçırmayın deriz. Kaliteli giyinmeyi seven bayanlarımız için bu indirimlerden faydalanabilirler.

Armine giyim sezon sonu indirimli tesettür kıyafetlerinde pantolonlar, etekler, pardesüler, tunikler, gömlekler, bluzlar, ceketler ve daha birçok tesettür kıyafetleri indirimli satış sitesinde eyer alıyor. Hatta bazı modeller mevsimlik olmasından dolayı ilkbaharda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hatta etekler ve bazı pardesü modellerini yazın dahi kullanma imkanınız vardır.

Armine giyim sezon sonu indirimli kıyafetlerden bazılarının fiyatlarını sizler için sitemizde belirtiyoruz. İşte bazı sezon sonu indirimli tesettür kıyafet modelleri fiyatı:

Armine vişne rengi etek modeli: 44.90 TL

Armine pembe etek modeli 44.90 TL

Armine mor renkli kap 119.90 TL

Armine leopar desenli bluz 39.90 TL

Armine Bordo Gömlek 39.90 TL

Armine Taba Renkli Pardesü 119.90 TL

Armine Kırmızı Kapitone Kaban 79.90 TL

Armine Ekru Bluz 39.90 TL

 

Esra

Tesettür giyim adına her türlü kıyafeti bulacağınız, bununla beraber güzellik, düğün hazırlıkları ve dekorasyon adına her türlü konuyu sizler için paylaşan editörüm. İstek ve sorularınızı bizlerle yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.