2013 Kap Modelleri

kap modeller

Bayanların her dakika ilgi duyduğu bir konu var alışveriş ve bu alışveriş her zaman bayanları baştan yaratır. bir Türk sinemasında ismini tam hatırlamıyorum gülşah adında kız annesi ölünce köyden teyzesinin yanına gelir köpeği ile şalvarlı bir şekilde geldiğinde genç kızın yakışıklı bir adamla tanışır  adamın yanındaki kızlar onu bir eğlenceye çağırır bu kıyafetlerinle gel birde derler çalgı çalmayı biliyormusun kız tabi saf tabi der çok güzel kaval çalarım tamam derler kavalını al gel oda akşam olur teyzesinden izin alır gider şalvarlı bir şekilde ondan son tüm grup kızın yanına toplanır kaşık oyunu yapar onlara genç kız ve herkes dalga geçmeye başlar kızı küçük düşürürler kızda dayanamaz ve ağlayarak gider eve geldiğinde ağlayarak odasına çıkar ve teyzesi gider yanına teyzesi de zengin köşkte yaşıyor ne oldu gülşah der teyzesi biraz sert bir insan durumu anlatır kız tabi teyzesi iyi yapmışlar der iner aşağıya sabahı teyzesi takar peşine kızı alış veriş yapar üstünü başını giydirir. yürüyüş dersleri aldırır müzik dersleri aldırır.

Kız sonunda hazırldır ve o kadar güzel olmuştur ki her gören iki kere dönüp bakar tabi bu kızlarda güzelliğini görünce bunu rezil etmeye çalışırlar ama başaramazlar onlar rezil olur 0 kız sarı mini etek ve üzerine kısa kap modeli giymiş ve makyajını abartısız yapmıştı onlar aklımda işte değim gibi bayanlar bir alışverişle kendilerini yeni baştan yaratabilirler.

2013 kap modelleri kısa modelleri ile dikkatlerden kaçmıyor bu filmi o yüzden anlattım zaten yine 80 lerin modasını günümüze taşımış tasarımcılar tabi günümüz modasına uyarlıyarak tabi bu konuda da çok başarılar bayanların yine ilgisini çekmeyi başardılar ve bu tesettürlü bayanların daha çok ilgi duyduğu bir konu.

Admin

Merhaba, Tesettür sitemizde tesettür giyim markaları, şal, pardesüler, etekler ve tesettür modelleri konularında modayı takip edebilirsiniz.